11275.
434. Gelaufene Fernauktion
Antik
18 000 HUF
25
Tevan Margit: Korsó, fém, sérült, a sérülés pontosítása!: kisebb horpadások, kopások, belsejében rozsdanyomok, minimális felületi karcok, jelzett, m: 28 cm