Régi asztali levélmérleg, réz és zománcozott fém, jelzett, kopásokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Regi-asztali-levelmerleg-rez-es-zomancozott-fem-jelzett-kopasokkal-22x19x11-cm~II2806853
2806853
11419
434
Antique
Beschreibung: Régi asztali levélmérleg, réz és zománcozott fém, jelzett, kopásokkal, 22x19x11 cm
: nagy_andras