Olbrich L. Budapest Teréz körút 6. pipere táska tartalomma, kis sérülé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Olbrich-L-Budapest-Terez-korut-6-pipere-taska-tartalomma-kis-serulesekkel-kopasokkal-28~II2803814
2803814
11259
434
Antique
Beschreibung: Olbrich L. Budapest Teréz körút 6. pipere táska tartalomma, kis sérülésekkel, kopásokkal. 28x40x12 cm
: nagy_andras