11479.
434. Gelaufene Fernauktion
Antik
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Herczeg Klára (1906-1997): Retró iparművész tálka, közepében emlékplakettel. "75 éves a tiszántúli áramszolgáltató vállalat. 1897-1972". Réz, jelzett (HK 72), kopott, 9,5x15,5cm