Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Ezustozott-alpakka-keresztelopohar-dombormuves-diszitessel-Jelzett-kopott-kisebb-horpad~II2582955
2582955
11342
434
Antique
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm
: karap_norbert