David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: L'ouie. Rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/David-Teniers-utan-Abel-Lurat-1829-1890-metszese-Louie-Rezkarc-papir-jelzett-a-metszeten~II2743065
2743065
10714
434
Engravings
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: L'ouie. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 22x16 cm
: ekb