1566. Nelli, Niccol? (16. sz.):
GIVLA Fortezza in Ongheria nei consini di Tran- siluania assediata da infideli. Gyula ostroma 1566-ban. Fametszet, papír, üvegezett keretben. 13,5x21 cm