12788.
434. Gelaufene Fernauktion
Foto
100 000 HUF
cca 1930-1947 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, későbbi miniszterelnök fotóalbuma, benne 41 db fotóval, családtag által feliratozva, benne események, választási és politikai események, cserkész gyűlés, MLSZ fotó, és ismert emberek, Horthy Miklós, Bethlen István, Apponyi Albert, Eckhardt Tibor, Engelbert Dollfuß osztrák kancellár, Gömbös Gyula, valamint Bartha Albert (1946), Tildy Zoltán (1946) és mások. Izgalmas kordokumentum, Dinnyés Lajos hagyatékából. Kopott vászon fotóalbumban, különféle méretben, de a fotók nagyrészt jó állapotban.