Korschelt Miklós (1900-1982): Magdolna. pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, Nemzeti Művészi Fényképkiállítás címkéjével, 38-as tételszámmal. Kopásnyomokkal, sarkaiban törésnyomokkal. 40x30 cm