16447.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Bukh, Niels: Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve. Átdolgozta és a Szt. László Gimnázium fedettuszoda javára kiadta: Király Dezső. Bp., 1938, Springer-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.