Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000023/Revay-Jozsef-Zarandokut-a-szenthelyekre-Bp-1933-Franklin-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-~II2769480
2769480
17415
434
Books: Religion
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
: tg