https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 39

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Sullay István: A kultúrharcz és a római pápa tévmentessége a lelkiismeret és állam szempontjából. Eger, 1880, Érseki Lyceum ny., XX p.+ 21-504 p.+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17410.

Sullay István: A kultúrharcz és a római pápa tévmentessége a lelkiismeret és állam szempontjából. Eger, 1880, Érseki Lyceum ny., XX p.+ 21-504 p.+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
8
Giacomo Balmes Prete: Il protestantesimo paragonato col cattolicismo nelle sue realzioni con la civiltá Europea. Vol. I-II. Opera di - - . Tradotta in italiano dal cardinale A. Orioli. Napoli, 1859., Francesco Rossi-Romano Editore, VI+423+1; 419+1 p. Egybeköve. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapszélen folttal, néhány lap sarkán szamárfüllel.
17411.

Giacomo Balmes Prete: Il protestantesimo paragonato col cattolicismo nelle sue realzioni con la civiltá Europea. Vol. I-II. Opera di - - . Tradotta in italiano dal cardinale A. Orioli. Napoli, 1859., Francesco Rossi-Romano Editore, VI+423+1; 419+1 p. Egybeköve. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapszélen folttal, néhány lap sarkán szamárfüllel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Fejér György: Institutiones theologicae ac dogmaticae. Tomus Tertius. Buda, 1811, Typis Regiae Universitatis Hungariae. Papírkötés, sérült gerinccel, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17412.

Fejér György: Institutiones theologicae ac dogmaticae. Tomus Tertius. Buda, 1811, Typis Regiae Universitatis Hungariae. Papírkötés, sérült gerinccel, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről (1516-1519). Az esztergomi főszékesegyházi könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. jó állapotban.
17413.

A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről (1516-1519). Az esztergomi főszékesegyházi könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
5
Némethy, Ludovicus: Series Parochiarum et Parochorum Archi-Diocesis Strigoniensis. Strigonii, 1894, Typis Gustavi Buzárovits, VII+2+1064 p. Latin nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, jó állapotban.
17414.

Némethy, Ludovicus: Series Parochiarum et Parochorum Archi-Diocesis Strigoniensis. Strigonii, 1894, Typis Gustavi Buzárovits, VII+2+1064 p. Latin nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
17415.

Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság óráji a valódi kereszténységnek és a házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 3. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 571+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a táblákon sérülésekkel, a gerincen címkenyomokkal, possessori bejegyzésekkel.
17416.

[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 3. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 571+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a táblákon sérülésekkel, a gerincen címkenyomokkal, possessori bejegyzésekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1887, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli kissé sérült félvászon kötés, néhány ceruzás firkával
17417.

Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1887, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli kissé sérült félvászon kötés, néhány ceruzás firkával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
M. LAbbé Bougaud: Histoire de Sainte Monique. Paris, 1866., Libraire V. Poussielgue et Fils, 1 (címkép) t. + XLII+512 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, márványozott lapélekkel, néhány lapon aláhúzással, régi intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.
17418.

M. L'Abbé Bougaud: Histoire de Sainte Monique. Paris, 1866., Libraire V. Poussielgue et Fils, 1 (címkép) t. + XLII+512 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, márványozott lapélekkel, néhány lapon aláhúzással, régi intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bartoli: De nativa et peculiari indole concordatorum apud scholasticos interpretes. Roma, 1883. Kézzel írt másolata. Korabeli félbőr kötésben.
17419.

Bartoli: De nativa et peculiari indole concordatorum apud scholasticos interpretes. Roma, 1883. Kézzel írt másolata. Korabeli félbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Havasy Gyula: A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Bp., 1990, szerzői kiadás, 443 p. Kiadói papírkötés.
17420.

Havasy Gyula: A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Bp., 1990, szerzői kiadás, 443 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Vercruysse Bruno: Új és gyakorlati elmélkedések a mi urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. Magyarra átdolgozta: Tóth Mike. II. köt. Kalocsa, 1912, k.n., 692+(4) p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány lapon kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
17421.

Vercruysse Bruno: Új és gyakorlati elmélkedések a mi urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. Magyarra átdolgozta: Tóth Mike. II. köt. Kalocsa, 1912, k.n., 692+(4) p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány lapon kisebb lapszéli ázásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse