16015.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Halácsy Dezső: A magyar városokért. Bp., 1940, szerzői kiadás (Keresztény Nemzeti Nyomdavállalat), 259 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány!