16003.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp., 1919, Franklin. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, névbejegyzéssel és névbélyegzéssel.