17320.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Marcuse, Max (szerk.): Handwörterbuch der Sexualwissenschaft. Enzyklopädie der natur- u. kulturwissenschaftlichen Sexualkunde des Menschen. Bonn, 1926, A. Marcus & E. Weber. 221 p. Német nyelven. Második erősen bővített kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, megerősített kötéssel, néhány kevés lapon ceruzás és tollas jelöléssel. / In half linen binding, second ed., in German languague, with slightly damaged spine and cover, with a few pen and pencil markings.