17327.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.