17462. 434. Gelaufene Fernauktion Bücher: Minibücher
2 000 HUF
0 HUF
Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert