Megemlékezés a Bányaipari Dolgozók Szakszervezete megalakulásának 75. évfordulójáról és a 38. bányásznap alkalmából rendezett ünnepi ülésről. Szerk.: Tóth Pál. Bp., 1988, BDSZ. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón fém plakettel, bányász motívumos vörösréz dísztokban. Kereskedelmi forgalomba nem került.