Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly,(Légrády-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopott félbőr-kötés, a gerincen kis sérülésekkel.