Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1956,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000011/Schandl-Jozsef-Horn-Artur-Kertesz-Ferenc-Sertestenyesztes-Bp-1956-Mezogazdasagi-Masodi~II2649146
2649146
17284
434
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
: karap_norbert