17276.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
Jablonowski József: A gyümölcsfák s a szőlő kártevő rovarai. Bp., 1902, Pallas, 83+8 p.+III t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, foltos táblákkal. + 1948 Mauthner kertészeti káté. Bp., 1948., Mauthner Ödön. Papírkötés, foltos, benne sérült lapokkal, javított gerinccel.