17250.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
37
1927 szakácskönyve. Gyűjtötte 26 év tapasztalataiból: Fái Dezsőné. Uzhorod [Ungvár],1926, Genius Könyvnyomda, 277+6 p. Nagyon ritka ungvári kiadású szakácskönyv. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.