Reinhard Meis: Taschenuhren. Von der Halsuhre zum Tourbillon. München,1982.,Verlag Georg D. W. Callway. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kartontokban.