Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).
Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.