16944.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé foltos borítóval.