16926.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Cogniat, Raymond: Cézanne. Amsterdam-Leipzig, 1939, Pantheon Akademische Verlagsanstalt, 112 p. Számos fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis sérüléssel, belül jó állapotban.