17780.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Stendhal: A pármai kolostor. Ford.: Illés Endre. A fordító, Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító részére DEDIKÁLT. Bp., 1958, Európa. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.