17772.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Péter László: Juhász Gyula a forradalmakban. A szerző, Péter László (1926-2019) irodalomtörténész által Szalatnai Rezső (1904-1977) irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány. Szalatnai Rezső névbélyegzőjével. Bp., 1965., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.