Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000021/Orkeny-Istvan-Hazastarsak-Budapest-1951-Szepirodalmi-Konyvkiado-415-p-Kiadoi-felvas~II2637807
2637807
18507
434
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.
: tg