Kardos Tibor: Középkori kultúra középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése 12 képpel. Bp., é.n. Magyar történelmi társulat. Kopott félvászon kötésben Schöpflin Aladárnak DEDIKÁLT példány.