Jósika Miklós: Abafi. Regény I-II. rész. Pest, 1854., Heckenast Gusztá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000021/Josika-Miklos-Abafi-Regeny-I-II-resz-Pest-1854-Heckenast-Gusztav-Harmadik-kiadas-Atk~II2720840
2720840
17609
434
Beschreibung: Jósika Miklós: Abafi. Regény I-II. rész. Pest, 1854., Heckenast Gusztáv. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
: karap_norbert