17601.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Gaal Mózes: Kujak Andris keleti utazása. Góró Lajos rajzaival illusztrált. Bp.,1900., Franklin, 231+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, egy sérült lappal.