17597.
434. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Franklin. 9 egészoldalas táblával. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, igényes későbbi aranyozott egészbőr védőborítóban, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel.