Német porcelán puttós figura. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, hibátl... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Nemet-porcelan-puttos-figura-Feher-mazas-aranyozott-jelzett-hibatlan-18-cm~II2773525
2773525
11678
433
Beschreibung: Német porcelán puttós figura. Fehér mázas, aranyozott, jelzett, hibátlan 18 cm
: karap_norbert