Fischer Ignác asztali petróleumlámpa. Porcelánfajansz. Bronz talp. Felületén keleties virágmotívumok színes festéssel és aranyozással. Alján jelzett: máz alatti kékkel bélyegzett gyári jel. kanóc állítónál jelzett: Ditmar Brünner. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. Kopott. Korának megfelelő mázrepedésekkel. Búra és cilinder nélkül. m: 36 cm