Fischer Emil (1863-1937): 2 db legényes váza párban 1923. Kézzel festett kőedény, jelzett. Reprodukálva: Art deco és modernizmus, lakásművészet Magyarországon 1920-1940. IMM kiállítás 24 cm Kis kopással