11482. 433. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
0 HUF
3 db Herendi zöld virágmintás tányér (két lapos, egy mély), 1939. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23,5 - 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras