~1095-1947. "Tíz évszázad" 10xklf Ag forgalmi érme Könyves Kálmán dená... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Numismatik/Ungarische-Munzen-und-Munzen-mit-ungarischem-Munzzeichen~2000014/7E1095-1947-Tiz-evszazad-10xklf-Ag-forgalmi-erme-Konyves-Kalman-denarjatol-az-1947-es-K~II2792400
2792400
30635
433
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
Beschreibung: ~1095-1947. "Tíz évszázad" 10xklf Ag forgalmi érme Könyves Kálmán denárjától az 1947-es "Kossuth" 5 Forintosig, plasztik keretben, tanúsítvánnyal, fa dísztokban T:2,2-
: ttg