Moderne Beischläge, Fantasiemünzen

Zahl der Lose: 202

Csontos Attila (?-?) 2016. Szózat emlékérem peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.999/30mm) T:PP Gyorsárverésre
31761.

Csontos Attila (?-?) 2016. "Szózat emlékérem" peremén jelzett Ag emlékérem (10g/0.999/30mm) T:PP Gyorsárverésre

Rufpreis:
3 000 HUF
Csontos Attila 2016. Szózat emlékérem jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP
31762.

Csontos Attila 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10g/0.999/30mm) T:PP

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Csontos Attila DN Örök Értékeink aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérmek (16db/15xklf) 15db tanúsítvánnyal és egy kitöltetlen tulajdonosi tanúsítvánnyal, mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (39mm/db) T:PP
31763.

Csontos Attila DN "Örök Értékeink" aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérmek (16db/15xklf) 15db tanúsítvánnyal és egy kitöltetlen tulajdonosi tanúsítvánnyal, mahagóni fa, bársonybéléses érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (39mm/db) T:PP

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Csontos Attila ~2020. 100 éve Trianon / 1000 éve magyarok aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, peremén 887/20.000 sorszámmal (38,5mm) T:PP
31764.

Csontos Attila ~2020. "100 éve Trianon / 1000 éve magyarok" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, peremén "887/20.000" sorszámmal (38,5mm) T:PP

Rufpreis:
1 800 HUF
Csontos Attila DN Örök értékeink / Himnusz aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (39mm) T:PP
31765.

Csontos Attila DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (39mm) T:PP

Rufpreis:
1 200 HUF
Csontos Attila DN 5xklf aranyozott Cu-Ni emlékérem (Délvidék, Őrvidék, Hungária, Erdély, Felvidék) + 2020. Trianon aranyozott emlékérem T:PP
31766.

Csontos Attila DN 5xklf aranyozott Cu-Ni emlékérem (Délvidék, Őrvidék, Hungária, Erdély, Felvidék) + 2020. "Trianon" aranyozott emlékérem T:PP

Rufpreis:
6 000 HUF
Fritz Mihály (1947- ) DN Magyarország Történelme Ag emlékérem sorozat 13klf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP, 1- (PP) közte ujjlenyomatos is
31767.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Magyarország Történelme" Ag emlékérem sorozat 13klf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP, 1- (PP) közte ujjlenyomatos is

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Fritz Mihály (1947- ) DN Magyarország Történelme Ag emlékérem sorozat 24xklf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP
31768.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Magyarország Történelme" Ag emlékérem sorozat 24xklf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Fritz Mihály (1947-) DN Magyarország Történelme jelzetlen Ag emlékérmék (12xklf) mind tanúsítvánnyal, kapszulákban, 1db kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:PP közte patina, néhány kapszula sérült
31769.

Fritz Mihály (1947-) DN "Magyarország Történelme" jelzetlen Ag emlékérmék (12xklf) mind tanúsítvánnyal, kapszulákban, 1db kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:PP közte patina, néhány kapszula sérült

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Fritz Mihály (1947-) DN Magyarország Történelme jelzetlen Ag emlékérmék (9xklf) 1db tanúsítvánnyal, kapszulákban, 1db kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:PP közte patina, néhány kapszula sérült
31770.

Fritz Mihály (1947-) DN "Magyarország Történelme" jelzetlen Ag emlékérmék (9xklf) 1db tanúsítvánnyal, kapszulákban, 1db kivehető tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:PP közte patina, néhány kapszula sérült

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Fritz Mihály (1947-) DN Magyarország Történelme 24 darab Ag emlékérméből álló sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, két tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:1
31771.

Fritz Mihály (1947-) DN "Magyarország Történelme" 24 darab Ag emlékérméből álló sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, két tálcán, mahagóni fa éremtartó kazettában (15g/0,500/34mm) T:1

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Fritz Mihály (1947-) DN Himnusz aranyozott Cu-Ni emlékérem (2x) 1db tanúsítvánnyal (40mm) + Csontos András DN Örök értékeink - Földalatti aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérem (39mm) Nemzetünk dalai karton díszmappában T:PP
31772.

Fritz Mihály (1947-) DN "Himnusz" aranyozott Cu-Ni emlékérem (2x) 1db tanúsítvánnyal (40mm) + Csontos András DN "Örök értékeink - Földalatti" aranyozott, ezüstözött Cu-Ni emlékérem (39mm) "Nemzetünk dalai" karton díszmappában T:PP

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF