12237.
433. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
R. Kiss Lenke (1926 - ): II. Rákóczi Ferenc. Fali dísz, bronzírozott fém, kis kopásokkal, jelzett, 33x30 cm