12283. 433. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
0 HUF
Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras