15183.
433. Gelaufene Fernauktion
Plakat
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papÃr. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lap tetején apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the top, otherwise in good condition, lithograph on paper.