18820. 433. Gelaufene Fernauktion Militaria
1 000 HUF
0 HUF
cca 1900-1910 Katonai csoportkép, Pécs, Zelesny Károly, fotó kartonon, kopott, foltos, sérült kartonnal, 20x26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert