1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel.