cca 1931-1944 Pásztortűz c. folyóirat 4 db száma: XVII. évf. 18. sz.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000003/cca-1931-1944-Pasztortuz-c-folyoirat-4-db-szama-XVII-evf-18-sz-XXII-evf-17-sz-XXIX-~II2790304
2790304
14967
433
Printed Materials
Beschreibung: cca 1931-1944 Pásztortűz c. folyóirat 4 db száma: XVII. évf. 18. sz., XXII. évf. 17 sz., XXIX évf. 11. sz., XXX. évf. 1. sz., részben foltos és sérült
: ekb