19285.
433. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Ezüst (Ag) peremes, kristály, cigaretta kínáló, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm