19031.
433. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
60 000 HUF
Ezüst (Ag) Historizáló emlékserleg. Nettó: 272 g., belül aranyozva. Kerek talpán, szárán, foglalatán és leemelhető fedelén domborított, poncolt és vésett historizáló díszítmények. Palástján német nyelvű, vésett ajándékozási felirat. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Eduard Gottsleben. Neuwirth: I/215. M.: 30 cm