cca. 1828 Kutyák - Litográfia. London: Printed & Published by England,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/cca-1828-Kutyak-Litografia-London-Printed-Published-by-England-Graf-Coindet-Co-Kutyak~II2765680
2765680
11048
433
Engravings
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: cca. 1828 Kutyák - Litográfia. London: Printed & Published by England, Graf, Coindet Co. Kutyák. Litográfia, papír. Üvegezett kopott keretben. 13x15cm
: pk