11086.
433. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Charles Alphonse Deblois (1822-1883) metszése, Jean Baptiste Bertrand (1823-1887) után: Ophélie. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos. 31×18 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.