Zólyomi Katalin (?-): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zolyomi-Katalin-Hegyvideki-taj-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-20x29-cm~II2792617
2792617
10594
433
Beschreibung: Zólyomi Katalin (?-): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x29 cm
: pk